لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

مشاوره و راه اندازی رستوران

سلام :)

بعضی افراد فکر میکنن کارهایی هست که نیازی به تخصص نداره، یا میشه کار رو با سعی و خطا پیش برد!

یکی از مشاغلی که آدما راجع بهش یه همچین فکری دارند شغل رستوران داری هست، به دفعات دیدم افرادی که میخوان رستوران یا فست فود بزنن میگن کاری نداره که!!!  تهش اینه که یه آشپز میاریم و اون کارو برامون راه میندازه. اما خبر بد واسه این دوستان اینه که این شغل هم مثل تمامی مشاغل دیگه نیاز به تخصص داره ، اونم نه فقط در امر طبخ و پخت غذا، بلکه خیلی قبل تر از اینکه به مرحله پخت برسین باید قطعات پازلتون رو درست چیده باشید. کارهایی که ما می تونیم براتون انجام بدیم به شرح زیر هست :)       


1.تحقیقات بازار و تعیین استراتژِی  

هر کسب و کاری برای شروع به کارش نیاز داره که سه تا سوال رو از خودش بپرسه، چه کاری؟ کجا؟ چه جوری؟ 

رستوران های زیادی بودن که در مکانی اشتباه  یا با استراتژی اشتباهی شروع به کار کردن و در نهایت مجبور به تعطیلی کسب و کار خودشون شدن، ما به شما کمک می کنیم که تصمیمی درست با توجه به اهداف و بودجه خودتون بگیرید 


2. دیزاین و تجهیزات

یکی از مهم ترین قسمت های آماده سازی رستوران ها بحث دیزاین و طراحی داخلی و خارجی فضا هست، چون مستقیما با دید مشتری در ارتباط هسست و روی مشتری تاثیر بالایی دارد. بنابراین خیلی مهمه که بهترین استفاده از بودجه شما در این زمینه انجام بشه 


3. تجهیزات

شناخت برندهای تجهیزات رستورانی و دانستن کارایی هر کدام می تونه خیلی به راه اندازی یک رستوران کمک کنه، بعضی وقت ها با خرید اشتباه تجهیزات باید دوباره کاری انجام بشه و جنس خریده شده تعویض گردد که هم در راه اندازی رستوران و کافه خلل ایجاد می کنه هم باعث ضرر مالی میشه، ما در این زمینه به شما کمک می کنیم با توجه به حجم تقاضایی که دارید بهترین و مقرون به صرفه ترین تجهیزات ممکن را تهیه کنید.


4. نوشتن منو و آنالیز مواد اولیه

هر رستوران یا کافه ای با توجه به بازار هدف، تجهیزات، پرسنل و برنامه بلند مدت، باید منو خودوشو به مشتری ها عرضه کنه. منو باید از لحاظ مواد اولیه ، قیمت تمام شده و قیمت فروش ، رسپی مخصوص به خودشو داشته باشه و اصطلاحا بالانس باشه. در آنالیز مواد اولیه هم میشه از چلوکباب کوبیده مثال زد که کم و زیاد شدن ترکیب گوشت های استفاده شده می تونه فاجعه به بار بیاره و یا پیتزا ، که کم شدن 10 گرم پنیز پیتزا به شرط حفظ کیفیت ، در تیراژ بالا می تونه حاشیه سود مطلوبی ایجاد کنه.


5.آموزش پرسنل

مهم ترین قسمت در هر کسب و کاری نیروی انسانی اون کسب و کار هستند که می تونه شما رو بلند کنه یا زمین بزنه. اگه نیروی خوب جذب بشه و آموزش صحیح ببینه تقزیبا شما نصف راه رو رفتید، و برعکس، نیروی بد یا ناکارآمد می تونه عامل درجا زدن شما باشه. ما نیروهای شما رو جذب کرده و در جهت ماموریت کسب و کار شما آموزش میدیم تا بالاترین راندمان حاصل بشه.


 

6. تبلیغات اولیه

اصطلاحی هست که میگه تبلیغات جان یک بیزینس هست. شما اگه بتونید مس رو تبدیل به طلا کنید اما کسی از هنر شما باخبر نباشه راه به جایی نخواهید برد. ما در گام اول تبلیغات به شما کمک می کنیم طبق برنامه ریزی و استراتژی خودتون شروع به کار کنید و دونه دونه سنگرهای پیش رو را فتح کنید.

7.بازرسی دوره ای

وقتی همه کارها انجام شد و رستوران یا کافه شما شروع به کار کردن کرد، احتیاجه که در دوره های زمانی مثلا یک ماهه یکبار دیگه کار شما چک بشه تا جلوی ترمزهای کار گرفته بشه و ایرادات اصلاح بشه، اصلاحا میگن که پیچ هارو هرچند وقت یکبار دوباره باید سفت کرد

اگه هنوزم فکر می کنید که خودتون می تونید همه این کارها رو به تنهایی و درست انجام بدید دعای خیر ما بدرقه شماست :)

در غیر اینصورت خیلی افتخار خواهیم کرد که با ما تماس بگیرید تا بتونیم به شما کمک کنیم.

اگه هم نگران این هستین که هزینه زیادی از شما گرفته بشه باید بگم که نگران اون بخشش نباشید و همین الان با ما تماس بگیرید

09126890178

09357414044